Mediavragen

Stuur ons een e-mail

Hebt u een idee, opmerking of vraag? Stuur ons een e-mail of zoek de relevante mediacontactpersoon op regio en bedrijfseenheid in onderstaande telefoonlijst.

Telefoonnummers Global PR en Media

Corporate
James Moat
T: +1.626.304.2116
Glendale, CAJames.Moat@averydennison.com

 

Labeling- en grafisch materiaal
Amy White
 Labeling en grafisch materiaal -
Wereldwijd
Amy.White@eu.averydennison.com
Scott N. Chapman
T: +1.561.508.2707   M: +1.740.649.2006

Reflecterende producten -
Wereldwijd

Scott.Chapman@averydennison.com
Carolyn Polanski
T: +1.440.534.4851   M: +1.440.463.7673
Labeling- en grafisch materiaal -
Noord-Amerika
Carolyn.Polanski@averydennison.com
Fernanda Castro
T: +55.19.3876.7658 M: +55.19.9102.0175
Labeling- en grafisch materiaal -
Latijns-Amerika
Fernanda.Castro@averydennison.com
Rob Verbruggen
T: +31.71.579.4232   M: +31.650.831.340
Labeling- en grafisch materiaal -
Europa
Rob.Verbruggen@eu.averydennison.com
Suiching Low
T: +65.6349.0360      M: +65.9731.3754
Labeling- en grafisch materiaal
Zuid-Azië en Stille Oceaangebied en Sub-Sahara-Afrika
Suiching.Low@ap.averydennison.com
Alisa Feingold
T: +1.440.534.4854   M: +1.440.725.2186
WerknemerscommunicatieAlisa.Feingold@averydennison.com
Retail Branding and Information Solutions
Leah JohnsonT: +1 5089483454
M: +1 7742622373
Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, APAC en wereldwijde interface
Leah.Johnson@averydennison.com
Hannah Bernard               
T: +44(0)203.1767.093  
M: + 44.(0)773.330.2973
Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië
Hannah.Bernard@eu.averydennison.com

 

Industrial and Healthcare Materials
Andrew Deckert
T: +1.224.374.2109
Vancive Medical Technologies -
Wereldwijd
Andrew.Deckert@averydennison.com
Holly BillikT: +1.440.358.3341
M: +1.440.463.7292
Performance Tapes -
Noord-Amerika
Holly.Billik@averydennison.com